O nás

Neverili by ste, ale cesta k dobrej chuti nie je taká dlhá. Kdekoľvek na Slovensku ste, môžeme Vás zásobovať s čerstvou kávou do dvadsaťštyri hodín. Naše cesty k vám môžu byť pravidelné a naši pracovníci vám vždy budú k dispozícii, schopní odpovedať na všetky vaše otázky. Ak by ste sa chceli zúčastniť v našom značkovom a zriaďovacom programe, všetci naši regionálni manažéri Vám radi pomôžu.

SPETEMA je kúzlo modernej kávovej skúsenosti, vytvorené schopnosťami a znalosťami našich expertov. Okrem 46-tich druhov kávových zŕn máme k dispozícii technológov, ktorí vám môžu vytvoriť špeciálne príchute podľa Vašich požiadaviek alebo vyhovieť všetkým vašim želaniam podľa vašich predstáv. Od roku 2003 SPETEMA vyrába kávu v nových, technologicky vyspelých továrňach.

Všetci máme pri pití kávy svoj rituáln, svoj zvyk a tiež rôzne príležitosti, pri ktorej si ju vychutnáme: ako prvé ranné povzdbudenie, doma s priateľmi a so svojimi blízkymi, na pracovných stretnutiach, rande, ...


Káva SPETEMA sa vyrába pre takéto rozličné príčiny. To, čo ju odlišuje od iných, je potešenie, ktoré prináša všetkým zmyslom. A to je dôvod prečo slogan reklamnej kampane znie SPETEMA PRE VŠETKY ZMYSLY.